Merhaba Dünya!

Merhabalar,

Takipçilerimizin bildiği üzere, bugüne kadar müşterilerimize, Eskişehir’de bulunan dükkanımız ve Facebook grubumuz üzerinden hizmet veriyorduk. Uzun zamandır üzerinde çalışmakta olduğumuz web sitemizin tamamlanmasıyla birlikte, artık sitemiz üzerinden de hizmet verebileceğiz.

Site üzerinden, isterseniz üye girişi yaparak, isterseniz misafir olarak hızlı bir şekilde alışveriş yapabileceksiniz. Aynı zamanda, sitemiz üzerinden ön ödeme yaparak, istediğiniz serilere abonelik açtırabileceksiniz. Ayrıca Türkiye’de ilk kez, çizgi roman dükkan sahipleri, dükkan girişi yaparak indirimli fiyatlar üzerinden alışveriş yapabilecekler. Kısa zaman içerisinde, çizgi roman ve çizgi roman konseptli ürün yelpazemizi genişlediğini göreceksiniz. Zahiri markası olarak, attığımız her adımda kaliteli hizmeti ön planda tuttuk. Mutlaka ilk etapta eksiklerimiz olacaktır, bunları da sizlerden gelen istek ve önerilerinize göre şekillendirmeye devam edeceğiz. Zahiri, her zaman üyelerine kaliteli hizmet vermeyi temel ilke olarak benimsemiştir.

Çizgi roman cephesinde, çok yeni olmamıza rağmen, kısa sürede çok mesafe katettiğimizi söyleyebiliriz. Hedeflerimiz o kadar çok ki, site ayağı sadece bunlardan sadece biri. En büyük dileğimiz, site üzerinden sorun yaşamadan, kolaylıkla ve keyifle alışveriş yapabilmeniz. Yeni duyuru ve gelişmeleri, BLOG başlığı altından takip edebileceksiniz. Türkiye’nin en süper, online çizgi roman mağazası olmayı hedefliyoruz.

Benzer Gönderiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • Son Yazılar

    • Merhaba Dünya!

      Merhabalar, Takipçilerimizin bildiği üzere, bugüne kadar müşterilerimize, Eskişehir’de bulunan dükkanımız ve Facebook grubumuz üzerinden hizmet

  • Son Yorumlar